برخی از سوالات رایج شما عزیزان

 

صدای ارسالی طی فرآیند کد نویسی به بارکد تبدیل میشود ویک صفحه ی اختصاصی در سرور و سایت ما برای شما ایجاد می گردد،
بارکد های درج شده روی تابلو بوسیله ی دوربین گوشی(آیفون و اندروید ۸ به بالا) و یا نرم افزار Qr اسکنر شناسایی میشود و هر بار با اسکن شدن صدایی که در سرور ما هست از طریق گوشی پخش میشود.

بهترین راه برای تشخیص اینکه گوشی شما میتواندکدهای QR رو بخواند یا نه این است که دوربین رو باز کنید وبرای ۲ تا۳ ثانیه به سمت QR Codeنگه دارید. ،
یک پیغام روی صفحه ظاهر می شوداما اگر پیامی میامد، ممکن اس از طریق تنظیمات دوربین بتوانید اسکن QR Code را فعال کنید.
اگر نه میتوانید ام Qr sccaner دانلود کنید.

بله ، شما می توانید چندین صدا را برای ما ارسال کنید تا تبدیل به فرکانس شوند ، طراحی شوند و تبدیل به تابلویی ماندگار شوند . برای انتخاب تعداد صداها هیچ محدودیتی وجود ندارد.

هر صدایی که شما بخواهید می تواند برای تابلوی شما استفاده شود‌ مثلا صدای خودتان و حرف هایی که تا به حال نگفتید و یا یک موسیقی خاطره انگیز کاملا به سلیقه و خلاقیت تان بستگی دارد که چه صدایی را برای تابلوی انتخاب می کنید. این صدا می تواند موسیقی، دکلمه، شعر و یا ترکیبی خلاقانه از همه این موارد باشد. صدای خودتان به تابلو احساس بیشتری می بخشد،این صدا می تواند پيغام تبریک تولد، تبریک سالگرد ازدواج به همسرتان ، یا صدای خنده کودک عزیزتان باشد. یا هرچه که دوست دارید شخص مورد علاقه زندگی تان بشنود. صدای روی تابلو مي تواند صدای شما بر روی سفره عقد و یا اولین صدای قلب فرزند در راهتان باشد ایده ای دیگر ترکیب خلاقانه ای از چندصدای مختلف میباشد می توانید دست به ابتکار هنرمندانه زده وترکیب از صداهای موردنظر را در کنار هم بفرستید؛ مثلایک پیغام تبریک از چندنفر، در حالی که در پس زمینه صدای موج دریا در حال پخش است و در انتهای آن نیز یک آهنگ پخش شود.
ثبت سفارش از طریق سایت گرام آوا و بصورت آنلاین می باشد . با وارد شدن به سایت و پرکردن فرم های مورد نظر ، پرداخت آنلاین و گرفتن تاییدیه پرداخت ، سفارش شما ثبت می گردد و کد پیگیری دریافت خواهید کرد.
از تاریخی که سفارش را در سایت ثبت می کنید ۱تا۴ روز بعد،طرح اولیه کار برایتان ارسال می شود تا هرگونه تغییرات که مد نظرتان هست اعمال شود . پس از تایید نهایی طرح از جانب شما ۲تا۴ روز کاری (جمعه و روزهای تعطیل در این بازه قرار نمی گیرد)زمان خواهد برد تا تابلو آماده شود .
تاریخ تحویل بسته به اداره ی پست و تحویل حضوری در رشت پنجشنبه ی هر هفته برای سفارشاتی هست که تا حداکثر ساعت ۱۲ ظهر روز یکشنبه نهایی شوند ارسال با پست از رشت صورت میگیرد و با توجه به نوع پست و آدرس شما در بازه‌های زمانی متفاوتی کار به دستتان میرسه. (پست سفارشی معمولا ۲تا۱۰ روز کاری و پست پیشتاز ۲تا۵ روز کاری بعد از تحویل به پست به دست شما می رسد)⁣
سفارشات شما بعد از کادو پیچ با کاغذ کرافت ۲۰۰ گرمی(نسبتا ضخیم)، توسط فوم یا پلاستیک حباب دار پیچیده میشوند.⁣ سپس در کارتن قرار میگیرد همه ی کارها علاوه بر بسته بندی با پلاستیک حبابدار و کارتن بین دو ورق یونولیت قرار میگیرد.⁣ و برای ارسال با عنوان مرسوله شکستنی تحویل پست میشود. که احتمال شکستن شیشه را به حداقل میرساند. ⁣ ما خودمون رو موظف میدونیم به بهترین و مطمئن ترین بسته بندی و تمام تلاشمون برای رضایت شماست تمام بسته ها قبل از ارسال بیمه عادی میشن،و با عنوان مرسوله شکستنی تحویل پست داده میشن واگر بخاطر بی احتیاطی در پست و بالا بودن ترافیک بسته های پستی آسیب به بسته برسد از طریق پست قابل پیگیری و شکایت هست.⁣ البته این احتمال برای درصد پایینی از مرسولات وجود دارد.⁣ برای احتیاط بیشتر برای عزیزانی که حساس هستند میتونیم بسته رو از طریق ترمینال و با اتوبوس ارسال کنیم که از انبار ترمینال تحویل بگیرند ارسال از طریق ترمینال مطمئن تر و با نظم بیشتری ست و علاوه بر اینکه مرسوله سریعتر به دستتان میرسد احتمال آسیب رسیدن به آن نزدیک به صفر درصد است.
هزینه ارسال با پست پیشتاز به سراسر کشور رایگان می باشد.